Naujienos - Inter Cars

Naujienos - Inter Cars

2018-10-02

INTER CARS LIETUVA IR TOLIAU JUDA Į PRIEKĮ PLĖSDAMA PADANGŲ ASORTIMENTĄ

Nuo šiol dar daugiau minkšto mišinio, kitaip vadinamų Skandinaviško tipo padangų, kurios ypač aktualios važiuojantiems tiek regioniniais žmiesčio, rečiau valomais keliais bei rytiniais miesto apledėjusiais kiemais. Šį sezoną pasiūlysime Nr.1 didžiausio padangų gamintintojo- BRIDGESTONE, bei kitų premium gamintojų Skandinaviško bei Europinio tipų padangas. Hankook gamintojas , pagerinęs poziciją didžiausių padangų gamintojų sąraše - iš 7-os vietos šoktelėjęs į 6-tą vietą, dar daugiau praplėtė jų gaminamo ir jau puikiai užsirekomendavusio LAUFENN brendo asortimentą- šio sezono naujiena yra minkštos, Skandinaviško tipo padangos I Fit IZ LW51. Jose panaudota per daugelį metų HANKOOK sukaupta patirtis bei technologijos.

Trumpai priminsime, kada ir kokio tipo padangas naudoti:

Europietiškos arba vidutiniškai kietos gumos sudėties padangos, skirtos miesto gatvėms, gerai valomiems regioniniams keliams, greitkeliams, apsnigtai ir šlapiai kelio dangai. Trūkumas – ant apledėjusios kelio dangos jos yra slidesnės nei skandinaviško tipo ar dygliuotos padangos.

Skandinaviško tipo padangos su ypatingai minkštos gumos sudėtimi. Šios padangos yra skirtos atšiaurioms žiemos sąlygoms, puikios apsnigtiems ir apledėjusiems keliams. Trūkumas – jos greičiau dėvisi, ypač važiuojant sausa kelio danga, bei yra slidesnės ant šlapios kelio dangos. Šių padangų privalumai geriausiai pastebimi esant nuo -7 °C ir žemesnėje temperatūroje.

Dygliuotos (dygliuojamos) padangos, skirtos ypatingai atšiaurios žiemos sąlygoms, apsnigtoms ir apledėjusioms kelio dangoms. Jos puikiai išstumia vandenį, šlapdribą, gerai sukimba ir kabinasi į sniegą, dygliai neleidžia padangai praslysti ant ledo ar suspausto kieto sniego. Kadangi dygliai stabdo gumos mišinio dėvėjimąsi, jų rida dažniausiai būna kelis kartus didesnė. Didžiausias trūkumas yra tai, kad jos skleidžia didesnį nei kitos padangos triukšmą, ardo kelio dangą, todėl ne visose šalyse jas leidžiama naudoti. Taip pat ant sausos ir šlapios kelio dangos jos slidesnės nei kitų rūšių padangos.

Demisezoninės (M+S) padangos, skirtos tiek žiemai, tiek vasarai. Rekomenduojama jas naudoti tiems, kurie važiuoja nedaug. Savo savybėmis jos neprilygsta vasarinėms padangoms, kadangi jų konstukcijoje naudojama dalis žieminių padangų technolognių sprendimų. Taip pat neprilygsta ir žieminėms, kadangi naudojama ir vasarinių padangų kontrukcinė dalis bei medžiagos. Tiek vasarą, tiek žiemą jomis reikėtų važiuoti atsargiau.

SUNFULL

„SUNFULL Tyres“ yra vienas iš bendrovės „Shandong  Hengfeng Rubber & Plastic Co., Ltd.“ sukurtų garsiausių prekės ženklų, kuris yra populiarus ne tik vietinėje, bet ir tarptautinėje rinkoje. Bendrovė „Shandong Hengfeng Rubber & Plastic Co., Ltd.“ yra viena didžiausių Kinijos padangų gamintojų. Ji įkurta 1995 metais ir užima apie 1,6 kvadratinio kilometro plotą. Bendrasis jos turtas sudaro daugiau kaip 5 mlrd. juanių, joje dirba per 6 000 darbuotojų. Bendrovei priklauso keturios gamyklos Kinijos Šandongo provincijos Dongying mieste. Vienoje gamykloje, kurios metinis pajėgumas yra 4 mln. padangų, gaminamos radialinės sunkvežimių ir autobusų padangos, kitoje gamykloje, kurios metinis pajėgumas yra 14 mln. padangų, gaminamos radialinės lengvųjų automobilių padangos, trečioje gaminama padangų gamybos įranga - kas suteikia galimybes pagaminti aukštos kokybės padangas, o ketvirtoje yra elektros jėgainė.

gaminama padangų gamybos įranga - kas suteikia  galimybes pagaminti aukštos kokybės padangas, o ketvirtoji yra elektros jėgainė. „Hengfeng“ sukūrė patikimą kokybės užtikrinimo sistemą. Bendrovės gaminiams išduodami ISO9001, TS16949, DOT, ECE, GCC, INMETRO, CCC, BIS, SNI, SONCAP ir kiti sertifikatai. 

Protektoriaus raštas su išilginiais išoriniais ranteliais ir šoninėmis vidinėmis įdubomis

• Kvarcinis protektoriaus mišinys.
• Trys išilginiai grioveliai.
• Neištisiniai protektoriaus grioveliai.

Privalumai

• Geresnis stabdymas, sukimas posūkiuose ir vandens bei ištižusio sniego šalinimas.
• Ypač puikus sukibimas ir mažesnis pasipriešinimas riedėjimui.
• Geresnis vandens šalinimas ir automobilio stabilumas važiuojant giliu sniegu.
• Užtikrinamas nepriekaištingas sukibimas, minimali trintis ir mažesnis pasipriešinimas riedėjimui.