Kaina



Prekės ženklas

Nepasirinkta jokia transporto priemonė

A~5010014~4786

Gesintuvai praverčia daugelyje situacijų. 1 ar 2 kg sveriančios automobilinės talpos padės kovoti su ugnimi ar dūmais, kylančiais, pavyzdžiui, iš po variklio dangčio. Gesintuvas, taip pat ir didesnio svorio, tikrai pravers dirbtuvėse, ofise ar namuose. Žinoma, renkantis gesintuvą verta prisitaikyti prie savo poreikių, įskaitant ir kokias medžiagas galima gesinti jį naudojant.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

OGN GP4X ABC 4KG LT
OGNIOCHRON Gesintuvas

...

Į krepšelį
 
Klausk apie prekę
30 dienų laikotarpyje, mažiausia speciali kaina buvo:
OGN GP1Z BC 1KG/W LT
OGNIOCHRON Gesintuvas

...

Į krepšelį
 
Klausk apie prekę
30 dienų laikotarpyje, mažiausia speciali kaina buvo:
OGN GP2X ABC/PM 2KG LT
OGNIOCHRON Gesintuvas

...

Į krepšelį
 
Klausk apie prekę
30 dienų laikotarpyje, mažiausia speciali kaina buvo:
OGN GP6X ABC 6KG LT
OGNIOCHRON Gesintuvas

...

Į krepšelį
 
Klausk apie prekę
30 dienų laikotarpyje, mažiausia speciali kaina buvo:

Automobilių, dirbtuvių ir namų gesintuvai

Ugnis yra elementas, kurį galima efektyviai įvaldyti daugelyje situacijų. Tačiau svarbūs du pagrindiniai klausimai – reakcijos laikas ir gaisro šaltinio gesinimo medžiagos parinkimas. Gesintuvai praverčia daugelyje situacijų. 1 ar 2 kg sveriančios automobilinės talpos padės kovoti su ugnimi ar dūmais, kylančiais, pavyzdžiui, iš po variklio dangčio. Gesintuvas, taip pat ir didesnio svorio, tikrai pravers dirbtuvėse, ofise ar namuose. Žinoma, renkantis gesintuvą verta prisitaikyti prie savo poreikių, įskaitant ir kokias medžiagas galima gesinti jį naudojant.

Gesintuvas – kaip jis veikia ir kas tai yra? 

Gesintuvo veikimas pagrįstas suslėgtomis dujomis (anglies dioksidu arba azotu), kurios aktyvuoja gesinimo medžiagą. Minėta gesinimo medžiaga turi būti nukreipta į gaisro židinį, laikantis nurodymų, susijusių su gesintuvo tipu ir gaisro tipu. Pagal įstatymo raidę gesintuvas, įskaitant ir automobilinį gesintuvą, susideda iš šių elementų: vožtuvo (be manometro arba su manometru), slėgio bako ir žarnos. Žinoma, bake yra atitinkama gesinimo medžiaga.

Gesintuvai yra dviejų tipų dėl vadinamųjų vietos išstūmimo faktorius. 

  • X tipo gesintuvas įjungiamas ištraukus apsauginį fiksatorių. Kiti žingsniai – patraukti žarną ir laikyti gesintuvą vertikalioje padėtyje (vožtuvas viršuje) ir paspausti svirtį. Vožtuvas leidžia valdyti arba nutraukti gesinimą.
  • Z tipo gesintuvas  – šis tipas įjungiamas naudojant vožtuvo svirtį. Milteliniuose gesintuvuose dažnai reikia nuimti užraktą. Taip pat gali tekti pataikyti į karoliukų laužymo grybą (šio yra putplasčio gesintuvuose). Verta žinoti, kad įjungus Z tipo gesintuvą, reikia palaukti maždaug 5 sekundes, kol bus pradėtas gesinti gaisras.

Kada pravers automobilių gesintuvai? 

Nors jie naudojami labai retai, automobiliniai gesintuvai turi būti jūsų automobilyje, nes atsitiktinių situacijų negalima numatyti. 

Kur laikyti automobilinį gesintuvą su laikikliu ? Taisyklėse nenurodoma jokia rekomenduojama vieta, tačiau ji turi būti lengvai pasiekiama. Kai matote avariją ar pavojingą situaciją jūsų automobilyje, reakcijos laikas yra labai svarbus.  

Nedidelis automobilio gesintuvas  dažnai yra gamykloje sumontuotas keleivių salone. Populiari vieta – erdvė po keleivio sėdyne. Tai gera vieta, leidžianti vairuotojui lengvai ir greitai pasiekti. Tačiau prieš dėdami vieno ar dviejų kilogramų gesintuvą šioje vietoje įsitikinkite, kad ten yra tinkamas tvirtinimas. Priešingu atveju, esant pavojingai situacijai ar net staigiai stabdant, jis gali nekontroliuojamai judėti. Fizikos dėsniai tokioje situacijoje yra nenumaldomi ir metalinis gesintuvas kelia didžiulę riziką rimtai susižaloti vairuotojui ir keleiviams.  

Kita gana populiari vieta gesintuvui gabenti – bagažinė. Tereikia įtaisyti patogią rankenėlę arba įdėti ją į daiktadėžę. Tačiau reikia nepamiršti, kad avarinėje situacijoje gesintuvo išėmimas nebus toks greitas.  

Gesintuvai automobiliams ir dirbtuvėms – populiarios rūšys  

Šiuo metu parduodami automobilių gesintuvai pirmiausia skiriasi talpa, paskirtimi ir gesinamosios medžiagos tipu. Klasikinių versijų su ABC ženklinimu atveju tai visada yra pastovaus slėgio miltelių priemonė. 

Mažas gesintuvas geriausiai tinka automobiliui, nes jį galima transportuoti patogiai ir nepastebimai. Tačiau garaže, dirbtuvėse ar ūkinėje patalpoje verta turėti didesnį modelį. Čia rekomenduojame 4 kg ar didesnius 6 kg gesintuvus. 

DUK, t.y. klausimai ir atsakymai

Ar automobilyje reikia turėti gesintuvą?

Automobilinis gesintuvas  – privalomas kiekvieno automobilio įrangos elementas. Jei policijos patikrinimo metu paaiškės, kad jo neturite arba pasibaigęs galiojimo laikas, galite gauti baudą. 

Kokį automobilio gesintuvą rinktis?

Automobilinį gesintuvą renkasi vairuotojai, dažniausiai sveriantį 1 ar 2 kg (geriau pirkti didesnį). Kiekvienas  automobilinis gesintuvas  yra pažymėtas raide B arba C. Tai nurodo gesintuvo tipą, o tai reiškia jo naudingumą. Šis tipas yra veiksmingas nuo skystų, kietų ir degių gaisrų. Be to, yra žymėjimas su raide A. Tai automobilinis gesintuvas, skirtas gesinti medžiagas, kurios gali užsidegti, pavyzdžiui, guma ar mediena.

Kas yra namų skystas gesintuvas?

Po šiuo gana sudėtingu pavadinimu yra nedideli gaisro gesinimo įtaisai, pvz., 1 kilogramo, kurie yra pagrindinis galvosūkio elementas, susijęs su priešgaisrine apsauga artimiausioje aplinkoje. Tokių prietaisų viduje yra netoksiška, inertiška gesinimo medžiaga, kuri yra gana efektyvi. Svarbu tai, kad tokio tipo namų gaisro gesinimo prietaisus galima pildyti daug kartų.