Kaina



Prekės ženklas

SEAT RONDA (22A) 1.6

1983.08 - 1985.09; 68 (KW); 92 (AG); 1592 (Kūb. cm.);

A~7700000
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

DEFA411118
DEFA Variklio šildytuvas

Variklio šildytuvas (230V) Tinka: IVECO DAILY I, DAILY III; ABARTH RITMO; CHEVROLET SILVERADO 2500 HD, SILVERADO 3500 HD; DAIHATSU ROCKY; FIAT COUPE, CROMA, DUCATO, DUNA, ELBA, FIORINO 01.70-

variklio kodas 138A
variklio kodas 138A
Į krepšelį
 
Klausk apie prekę
30 dienų laikotarpyje, mažiausia speciali kaina buvo:


Oro kondicionavimo ir vėdinimo sistemos - struktūra ir veikimo principas 

Oro kondicionavimo ir vėdinimo sistemų konstrukcija yra palyginti paprasta. Tačiau jos turi keletą svarbių sudedamųjų dalių, kurios veikia veikiamos slėgio ir kintančios temperatūros sąlygomis. Todėl joms gresia gedimai ar defektai, dėl kurių sumažėja visos sistemos efektyvumas arba net automobilio oro kondicionierius ar vėdinimas nustoja tinkamai veikti.  

 

Oro kondicionavimo sistema yra uždara. Jos sudarytos tik iš kelių sudedamųjų dalių (įskaitant kompresorių, kondensatorių, džiovintuvą) ir vamzdžių (standžiųjų ir lanksčiųjų), kuriais galima transportuoti orą arba skystį. Oro kondicionavimo sistema skirstoma į dvi dalis:  

  • aukšto slėgio, 
  • žemo slėgio.  

Oro kondicionavimo sistemoje cirkuliuoja vadinamasis aušinimo skystis - jo paskirtis (kaip rodo pavadinimas) yra sumažinti oro, patenkančio į automobilio saloną per vėdinimo sistemą, temperatūrą. Tačiau verta paminėti, kad oro kondicionavimo ir vėdinimo sistemos turi daugybę smulkių komponentų, kurie reguliuoja jų veikimą. Todėl Inter Cars svetainėje visus komponentus suskirstėme į subkategorijas. Čia rasite visus elementus, kurių gali prireikti norint suremontuoti automobilio oro kondicionavimo ir vėdinimo sistemą.  

 

Automobilio oro kondicionierius gali gerai veikti dėl tinkamo kompresoriaus. Tai tam tikras siurblys, atsakingas už sistemoje esančio aušinimo skysčio suspaudimą iki reikiamo slėgio. Tuomet, kai medžiaga transportuojama, ji ne tik stipriai suspaudžiama, bet ir sušildoma (dėl to padidėja slėgis). Tokios būklės aušinimo skystis patenka į kondensatorių (vadinamąjį oro kondicionieriaus radiatorių). Ten dėl oro srauto važiuojant ir ventiliatoriaus veikimo temperatūra sumažėja ir medžiagos būsena iš dujinės pasikeičia į skystą. Kitas ciklo etapas yra džiovintuvas. Jame iš skystos darbinės terpės atskiriamos mechaninės priemaišos, vandens garai ir oro dalelės. Kitas etapas vyksta išsiplėtimo vožtuve. Čia į saloną patenkantis oras atvėsinamas naudojant vėdinimo kanale esantį garintuvą. Jis veikia analogiškai šildymo sistemai. Skirtumas tas, kad šildytuvas yra garintuvo atitikmuo. Jo dėka saloną pasiekia šiltas oras, todėl žiemą galima maloniai keliauti.

 

Oro kondicionavimo sistemos ir trikdžiai

Vėsaus oro trūkumas, nepaisant oro kondicionieriaus įjungimo ir reguliavimo, yra bene dažniausias oro kondicionavimo sistemų problemų simptomas. Ne mažiau dažni simptomai yra šie: rasojantys langai ir nemalonus kvapas. Taip pat gali būti didesnės degalų sąnaudos ir neįprasti garsai (pvz., barškėjimas), kuriuos, sukelia: mechaniniai ventiliatoriaus pažeidimai. 

 

Visi pirmiau išvardyti oro kondicionavimo sistemos pažeidimų simptomai turi konkrečias priežastis, tarp jų: Oro vėsinimo efektyvumo sumažėjimą paprastai lemia šaltnešio trūkumas arba mažas jo kiekis sistemoje. Šiuolaikiniuose automobiliuose oro kondicionavimo sistemos tokiu atveju gali nustoti veikti, o kompiuteryje pasirodys klaida, rodanti, kad kompresoriaus paleisti negalima. Šis elementas taip pat prisideda prie nemalonių kvapų salone - nors kraštutiniais atvejais priežastis gali būti užterštas ventiliatorius, kuriame veisiasi grybeliai ir pelėsis. Taigi nepamirškite rūpintis savo oro kondicionavimo sistema reguliariai tikrindami jos techninę būklę ir efektyvumą.  

 

Oro kondicionavimo sistemos, nepaisant jų paprastumo, kartais sugenda arba susidėvi dėl kitų mechaninių komponentų nusidėvėjimo. Tačiau reguliariai atlikdami oro kondicionavimo sistemos priežiūrą galėsite greitai reaguoti į bet kokius nusidėvėjimo ar gedimo požymius. Sistemos sandarumas standartiškai bus patikrintas pripildant ją azoto iki 25 barų. 

 

Jei susidūrėte su oro kondicionavimo ir vėdinimo sistemos problemomis, peržiūrėkite mūsų parduotuvės asortimentą - siūlome platų asortimentą, pritaikytą klientų poreikiams. Čia rasite šildytuvų, šildytuvų vožtuvų, orapūčių ir ventiliatorių variklių. Taip pat galima įsigyti oro kondicionavimo kompresorių ričių, oro kondicionierių kompresorių ir garintuvų. Išnagrinėkite mūsų asortimentą ir išsirinkite jums reikalingas prekes! 

 

Kaip rūpintis oro kondicionavimo ir vėdinimo sistema? 

Periodiškai tikrinant automobilių techninę būklę daugiausia tikrinamos sistemos ir dalys, reikalingos saugiai kelionei. Tačiau verta išplėsti standartinį paketą ir įtraukti oro kondicionavimo sistemas , kurių patikra nereikalauja daug laiko, nėra sudėtinga ar brangi. Taip pat nepamirškite bent kartą per metus išvalyti oro kondicionavimo sistemą . Jei neturite laiko ar įgūdžių, patikėkite šią užduotį mechanikui arba sistemos valymo specialistui.  

 

 Automobilio oro kondicionavimo ir vėdinimo sistemos nuo mūsų neturi paslapčių. Peržiūrėkite mūsų parduotuvės asortimentą ir rinkitės geriausių gamintojų gaminius. Jei reikia pagalbos įsigyjant, kreipkitės į Inter Cars specialistų komandą. Suteiksime visapusišką pagalbą renkantis suderinamus komponentus jūsų automobiliui.

 

DUK skyrius

Kodėl oro kondicionavimo sistema negamina pakankamai šalto oro?

Dažniausia šios problemos priežastis - šaldiklio trūkumas arba mažas jo kiekis sistemoje. Kai taip atsitinka, šiuolaikinių automobilių oro kondicionavimo sistemos gali nustoti veikti. Todėl verta patikrinti sistemos būklę ir jei reikia, papildyti ją šaldymo skysčiu.

 

Kaip rūpintis automobilio oro kondicionavimo ir vėdinimo sistema?

Svarbu reguliariai tikrinti oro kondicionavimo ir vėdinimo sistemos techninę būklę atliekant periodines apžiūras. Papildomai (bent kartą per metus) rekomenduojama išvalyti oro kondicionavimo sistemą. Jei neturite tam įgūdžių ar laiko, kreipkitės į specialistą.

 

Kas sukelia nemalonų kvapą naudojantis oro kondicionieriumi?

Šios problemos priežastis gali būti nešvarus ventiliatorius, kuriame veisiasi grybeliai ir pelėsis. Kraštutiniais atvejais nemalonų kvapą gali sukelti ir sugedęs oro kondicionieriaus kompresorius. Dėl šios priežasties verta reguliariai rūpintis oro kondicionavimo sistema ir tikrinti jos techninę būklę.