Paskelbimo data: 2019-10-17

BOSCH valytuvai AEROTWIN PLUS

Tinkamus valytuvus pasirinkti yra paprasta, todėl pardavėjų darbas yra lengvesnis, o pirkėjų pasitenkinimas – didesnis.Visa tai užtikrina valytuvai „Aerotwin Plus“ su „Power Protection Plus“ technologija ir nauja adapterių sistema.

NAUJA ADAPTERIŲ SISTEMA

Paprastesnis montavimas

Valytuvų „Aerotwin Plus“ pakuotėje yra 4 adapteriai, atinkantys iki 10 skirtingų rūšių laikiklių. Pakanka pasirinkti atitinkamą adapterį, uždėti jį ant valytuvo ir sumontuoti valytuvą ant laikiklio.

Nauja adapterių sistema – tai pagrindinė valytuvų programos „Aerotwin Plus“ savybė. Programa apima 15 skirtingų valytuvų ilgių ir 4 rūšių adapterius, kurie sudaro galimybę pakeisti daugiau nei 100 rūšių originalios įrangos (OE) valytuvų komplektų. Dėl mažesnio asortimento kiekviena atsarginė dalis tampa pelningesne - sumažinamos sandėliavimo išlaidos, o transporto priemonės valytuvų parinkimas yra paprastesnis.

„POWER PROTECTION PLUS“ TECHNOLOGIJA

„Aerotwin Plus“ valytuvuose naudojama „Power Protection Plus“ technologija su patentuota polimerine danga suteikia 3 privalumus:

Idealus stiklo valymas:

„Power Protection Plus“ – tai efektyvus valytuvo darbas visą jo naudojimo laikotarpį. Ant stiklo nelieka jokių brūkšnių arba nešvarumų.

Ilgesnė naudojimo trukmė:

Valytuvai su „Power Protection Plus“ technologija yra ypač patvarūs ir atsparūs, todėl pailgėja jų naudojimo trukmė. Net ir pačios nepalankiausios oro sąlygos bei ekstremalios temperatūros mažai veikia valančios dalies medžiagą.

Begarsis darbas:

„Power Protection Plus“ sumažina valytuvo trinties koeficientą iki minimumo. Tai užtikrina tylų valytuvo darbą be jokių cypimų ir peršokimų, nepriklausomai nuo to, ar stiklas yra šlapias, ar sausas.