Paskelbimo data: 2019-10-25

Švarus oras vairuotojo kabinoje: MANN-FILTER salono oro filtrai apsaugo nuo smulkių dulkių, azoto oksidų ir alergenų

Vasara - žydinčių augalų sezonas, todėl ypač svarbu laiku pasikeisti salono oro filtrą. Pasaulinis filtravimo srities ekspertas iš Liudvigsburgo, įmonė MANN+HUMMEL, siūlo MANN-FILTER salono oro filtrus „FreciousPlus“, užtikrinančius veiksmingą apsaugą nuo alergenų, kenksmingų dujų ir smulkių dulkių.

Transporto priemonės vėdinimo sistema į vairuotojo kabiną įsiurbia didžiulį kiekį oro – per valandą pro ją prateka šimtai tūkstančių litrų užteršto oro, kuriame yra ne tik alergenų, bet ir smulkių dulkių, azoto oksidų ir kitų kenksmingų dujų, kurios kelia pavojų vairuotojų sveikatai. Oras transporto priemonės viduje dažnai yra užterštas kelis kartus labiau, nei aplinkoje. Todėl profesionaliems vairuotojams kruopštus pro salono oro filtrą tekančio oro išvalymas yra itin svarbus. Didelis salono oro filtro efektyvumas įmanomas tik tuomet, jeigu jis yra reguliariai keičiamas gamintojo nurodytais laikotarpiais.

Originalios įrangos kokybės MANN-FILTER salono oro filtrai iš į sistemą patenkančio oro pašalina beveik 100 % smulkių dalelių ir kenksmingų dujų. MANN-FILTER filtrai „FreciousPlus“ beveik visiškai sulaiko smulkias dulkes, kurių skersmuo 2,5 mikrometro (PM 2,5) – šios dalelės yra 30-40 kartus mažesnės už žmogaus plauko storį. Šios dulkės, be kita ko, susidaro dėl padangų ir stabdžių diskų dilimo, smulkios dalelės gali giliai įsiskverbti į plaučius, o mažiausios jų per plaučių alveoles patenka net į kraujotaką ir gali sukelti kvėpavimo takų ligas bei vėžinius susirgimus.

Be to, salono oro filtrai „PreciousPlus“ sugeria nemalonius kvapus ir nuodingas dujas, tokias kaip azoto oksidai ir ozonas. Tokiu būdu užtikrinama mažesnė NOx koncentracija vairuotojo kabinoje.

„PreciousPlus“ turi baktericidiniu poveikiu pasižymintį biofunkcinį sluoksnį, tad sulaiko ir žiedadulkėse esančius alergenus, stabdo bakterijų ir pelėsių dauginimąsi.