Apie įmonę - Inter Cars E-parduotuvė

Apie įmonę - Inter Cars E-parduotuvė


APIE INTER CARS

Įmonė yra didžiausia lengvųjų automobilių ir komercinių transporto priemonių atsarginių dalių importuotoja bei platintoja Vidurio ir Rytų Europoje.

„Inter Cars“, S. A. – tai didžiausia lengvųjų automobilių, komercinių transporto priemonių ir sunkvežimių atsarginių dalių importuotoja bei platintoja Vidurio ir Rytų Europoje. Įmonė taip pat siūlo servisų įrangą, t.y. automobilių priežiūros bei remonto įrenginius ir motociklų bei automobilių modifikavimo dalis. „Inter Cars“ siūlo plačiausią Rytų Europoje automobilių dalių asortimentą, kuriame yra ir aukščiausios kokybės produktų, gaunamų iš gerai žinomų ir patikimų tiekėjų, tiekiančių dalis naujų automobilių gamybai, ir gerokai pigesnių, tačiau geros kokybės produktų, gaunamų iš mažiau žinomų gamintojų.


ISTORIJA INTER CARS

1990 m. Gruodžio mėn

1990-ųjų gruodį įsteigta įmonė „Inter Cars“

Taip pat buvo atidarytas ir pirmasis „Inter Cars“ filialas, kuriame buvo prekiaujama Mercedes-Benz, Volkswagen bei Opel variklių dalimis.

Šis filialas buvo įsikūręs Varšuvoje, o jo plotas buvo tik 300 kvardartinių metrų. Tuo tarpu 1992-aisiais atidarytas antrasis filialas Varšuvoje buvo 800 kvadratinių metrų ploto.

1996 m. Sausio mėn
 

    Atidarytas pirmasis centrinis sandėlis, kurio plotas tuo metu buvo labai didelis - 1500     kvadratinių metrų.

Per šešerius metus „Inter Cars“ vadovai pasiekė nuo pat pradžių iškeltą tikslą - „Inter Cars“ tapo rinkos lyderiu..
1998 m. Birželio mėn

Prasidėjo servisų tinklo „Q-Service“,įsteigto ir veikiančio prižiūrint „Inter Cars“, veikla. Tai buvo organizacija,vienijanti nepriklausomus servisus, kurie išlaiko savo tapatybę. Todėl nuo patpradžių tinklo servisų tapatybė buvo pabrėžiama labiau, nei „Q-service“ tinklopavadinimas

Šią tradiciją tinklas tęsia ir dabar.

1999 m. Liepos mėn

„Inter Cars“, S. A., prisijungė prie prestižinės Tarptautinės atsarginių dalių platintojų asociacijos „ATR International“, AG. Ji buvo įkurta 1967 m. ir šiuo metu yra viena didžiausių ir sėkmingiausiai veikiančių šio tipo organizacijų.

Verta pažymėti, kad 1998 m. „Inter Cars“ prisijungė ir prie PROREP – Europos organizacijos, vienijančios variklio dalių platinimo veiklą vykdančias įmones.

2000 m. Birželio mėn

Tūkstantmečio pabaigą „Inter Cars“ pažymėjo reikšmingais įvykiais. Buvo atidaryti pirmieji filialai už Varšuvos ribų – Belsko Bialoje, Sosnovece, Čenstakavoje ir Poznanėje. Taip pat prasidėjo iki šiol trunkanti plėtra į kitas šalis, kurios pradžia buvo „Inter Cars“ veikla Ukrainoje. Bendrovė taip pat prisijungė prie tarptautinės atsarginių dalių restauravimu užsiimančių įmonių organizacijos APRA.

Ir – interneto užkariavimas! Rinkai buvo pristatytas elektroninis atsarginių dalių katalogas pavadinimu „IC_KATALOG“. Tai – šiuolaikiška lengvųjų automobilių, sunkvežimių ir motociklų dalių paieškos ir užsakymo priemonė.

2001 sausis

Privataus kapitalo fondo investicija buvo skirta optimalios plėtros strategijai įgyvendinti. Investuotojai ne tik užtikrina reikiamą kapitalą, bet ir teikia paramą priimant pagrindinius strateginius sprendimus, kurie didina įmonės vertę. Procesas apima bendrovių akcijų, kuriomis nėra prekiaujama viešosiose rinkose, įsigijimą.

Gavusi investicijų, skirtų naujų technologijų plėtrai, produktams, kitų įmonių perėmimo procesams arba apyvartiniam kapitalui didinti, bendrovė „Inter Cars“ galėjo augti toliau. Pagrindinė privataus kapitalo fondo idėja yra įmonės vertės didinimas pasitelkiant pirmiau minėtus veiksmus.

2004 m. Balandžio mėn

Kai 1999 m. „Inter Cars“ pakeitė savo juridinio asmens statusą iš partnerystės įmonės į akcinę bendrovę, buvo akivaizdu, kad jos debiutas vertybinių popierių biržoje yra tik laiko klausimas.

„Inter Cars“, S. A., akcijomis Varšuvos vertybinių popierių biržoje buvo pradėta prekiauti 2004 m. gegužės 26 d. Nuo to laiko įmonės vertė nuolat auga, kaip ir jos reputacija. 2014 m. „Inter Cars“, S. A., buvo skirtas „2013 metų biržos bendrovės“ apdovanojimas.

Vasario 2006 m

Šią neabejotiną sėkmę lėmė įvairūs veiksniai. Be nuolatinio augimo ir plėtros į vis naujas šalis, „Inter Cars“ plėtė ir savo veiklos sritis bei pasiūlė savo klientams privalumus, kurių jie negalėjo rasti pas konkurentus.

2005 m. buvo pradėta vykdyti lojalumo programa pavadinimu „IC-Premia“, skirta „Inter Cars“, S. A., klientams. Ji subūrė daugiau nei 5 000 užsiregistravusių dalyvių. Tais pačiais metais prasidėjo projektas „Inter Motors“ ir buvo gautos išimtinės teisės Lenkijoje prekiauti Didžiojoje Britanijoje gaminamais motociklais „Triumph“.

2007 m. sausio mėn
2007 m.
Sausio mėnesį buvo atidarytas pirmasis Inter Cars filialas Lietuvoje. Jis iki šiol dirba toje pačioje vietoje - Ukmergės gatvėje, Vilniuje.
                       

2008 m. Liepos mėn

Dvi įmonės ilgus metus bandė pranokti viena kitą. „Inter Cars“ pirmavo Europoje gaminamų automobilių atsarginių dalių prekybos srityje, tačiau įmonei nepavyko sukurti tokio plataus asortimento, skirto Azijoje gaminamiems automobiliams, kokį turėjo „JC Auto“. O „JC Auto“ negalėjo pasivyti „Inter Cars“ Europoje gaminamų automobilių dalių srityje. Siekiant užbaigti šias beprasmes lenktynes, buvo nuspręsta sujungti abi bendroves.

Susijungus „Inter Cars“, S. A., ir „JC Auto“, S. A., buvo įsteigta įmonė, siūlanti atsargines dalis visų markių automobiliams, o „Inter Cars“, S. A., Europos automobilių rinkoje smarkiai sustiprėjo.

2009 rugpjūtis

2009 m. „Inter Cars“ pajamos išaugo iki beveik 500 milijonų eurų, tai yra padidėjo dvigubai lyginant su 2006-aisiais.

Neabejotinai didele dalimi prie to prisidėjo metais anksčiau įvykęs „Inter Cars“, S. A., ir „JC Auto“, S. A., susijungimas. Be to, buvo pradėtas naujas projektas „IC Przemysł“, kurio tikslas – prekyba pramonės įmonėms skirtais produktais, išnaudojant esamą komercinį prekybinį potencialą.

2010 m. Vasario mėn

Pastarieji dvidešimt metų – tai, visų pirma, sparti nuolatinė plėtra ir automobilių dalių rinkos kūrimas bei prisitaikymas prie jos.

Su įmonės veiklos dvidešimtmečiu sutapo dar vienas jubiliejus, t. y. 10-oji atsarginių dalių, įrankių ir servisų įrangos paroda. Tai didžiausia Vidurio ir Rytų Europoje „verslas verslui“ tipo paroda, skirta automobilių dalių rinkai.

2012 m. Birželio mėn
Puikus įrodymas to, kad bendrovė „Inter Cars“ juda teisinga linkme. Pasiektos 714 milijonų eurų pajamos 2012 m. Be to, jau 2011 m. dukterinių įmonių pajamos siekė net 100 milijonų eurų.